ACREA CR, spol. s r.o.

Information

ACREA CR byla založena v roce 1998 a nabízí široké portfolio řešení zaměřených na sběr dat, statistické analýzy, data mining, prezentaci a deployment výsledků. Dlouholeté zkušenosti v oblasti statistiky a analýzy dat jsou předávány v kurzech ACREA, kde mají uživatelé možnost seznámit se jak se softwarem IBM SPSS, tak prohloubit znalosti práce s daty. 

VZDĚLÁVÁME V OBLASTECH:

  • STATISTIKA A ANALÝZA DAT: kurzy jsou určeny všem zájemcům, kteří pracují se statistickými daty. Tato kategorie zahrnuje kurzy všech úrovní i rozsahu, komplexní kurzy poskytující ucelené znalosti statistiky a analýzy dat i kurzy zaměřené na konkrétní statistické metody.
  • DATA MINING: nabídka zahrnuje jak obecné kurzy dataminingových postupů, tak praktické kurzy nejčastějších dataminingových úloh v komerční praxi.  Výuka dataminingových kurzů je založená na nejpoužívanější dataminingové metodologii CRISP-DM.
  • SOFTWARE A JAZYK R: nabídka kurzů se zaměřuje na ovládání softwaru distribuovaného společností ACREA  (IBM SPSS Statistics, IBM SPSS Modeler,  Remark Office OMR a další) i programování v jazyce R. Kurzy pokrývají jak potřeby začínajících uživatelů, tak uživatelů pokročilých.

Company ACREA CR, spol. s r.o. has no ratings

Be the first to rate the company at Evalugo.cz

Contact ACREA CR, spol. s r.o.


Because of spam protection, please answer the following question how much is ten and one ? Write the sum in digits.