Focus People s.r.o.

Information

Focus People s.r.o. je Akreditovaná Tréninková Organizace s mezinárodní certifikací a zkušební instituce např. pro mezinárodně uznávané certifikace PRINCE2®, ITIL®, AGILE SCRUM® a jiné.

Celkově nabízíme přes 1300 kurzů, od základů až po odbornou specializaci v různých oborech. Nejčastěji se pohybujeme v oblasti výrobního sektoru (automotive, zpracování plastů, hydraulika a pneumatika, kovovýroba a strojírenství), kde je nabídka našich kurzů komplexní a napříč obory.

Nepostradatelným prvkem výroby jsou lidé, pro které máme vytvořeny specializované akademie pro zdokonalení systémů řízení, procesů, efektivity ve výrobě a také komunikace, máme zde zastoupeny i běžné dílčí kurzy pro osobní rozvoj jednotlivců. Věnujeme se i změnovým projektům a nastavením štíhlé výroby, kde máme patentově chráněný produkt s názvem LMA – Lean Manufacturing Academy®.

Nelze opomenout, že se věnujeme i rozvoji zaměstnanců v oblasti PC kurzů ( Excel, Word, PowerPoint, Outlook a dalších), kde můžeme nabídnout několik mobilních učeben, kdy lektor včetně techniky přijede přímo k Vám a nemusíte nikam jezdit. Každý kurz přizpůsobujeme klientovi na míru.

V případě potřeby pomáháme klientovi s hledáním vhodných zdrojů financování těchto služeb.

Oblasti našich kurzů:
• Komunikace, management & obchod
• Akreditované & certifikované kurzy
• Projekty, procesy & strategie
• Technické & odborné kurzy
• PC kurzy, programování, CAD / CAM

 

Company Focus People s.r.o. has no ratings

Be the first to rate the company at Evalugo.cz

Contact Focus People s.r.o.


Because of spam protection, please answer the following question how much is five and three ? Write the sum in digits.